Praca: Samodzielny referent (nr 0346)

Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Samodzielny referent (nr 0346)
Miejsce pracy: Inowrocław
Numer: StPr/21/0346
OBOWIĄZKI:
1.obsługa kancelaryjna szkoły, zgodnie z instrukcją kancelaryjną,2.obsługa centrali telefonicznej,3.obsługa urządzeń techniki biurowej (komputer, kserokopiarka i inne) oraz przestrzeganie przepisów instrukcji obsługi w tym zakresie, 4.obsługa słuchaczy, interesantów, obsługa poczty e-mail,5.redagowanie i przepisywanie pism zleconych przez dyrektora szkoły,6.prowadzenie dokumentacji związanej z egzaminem potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie i inne prace administracyjne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne

Wymagania inne:

1.Obywatelstwo polskie.2.Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie w pełni z praw publicznych.3.Dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych oraz oprogramowania MS Office, w szczególności WORD i Excel.4.Wykształcenie wyższe administracyjne.5.Wiedza w zakresie administracyjnym.6.Umiejętność praktycznego stosowania przepisów prawa.7.Rzetelność, terminowość, odpowiedzialność.II.MILE WIDZIANE:1.Znajomość przepisów Prawa Oświatowego, Karty Nauczyciela.2.Znajomość programu SIO.3.Umiejętność współpracy w zespole.4.Umiejętność analitycznego myślenia.5.Komunikatywność, sumienność.6.Nienaganna postawa etyczna.7.Znajomość pracy w sekretariacie.

Miejsce pracy:

Inowrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu