Praca: Samodzielny referent

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Samodzielny referent
Miejsce pracy: Grupa
Numer: StPr/21/2306
OBOWIĄZKI:
Całokształt zagadnień związanych z gospodarką zasobami infrastruktury Centrum w szczególności dotyczących planowania, realizacji inwestycji oraz utrzymania obiektów Centrum
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie 4 lata doświadczenia zawodowego, wykształcenie wyższe 2 lata doświadczenia zawodowego,preferowane technikum budownictwa .Umiejętność samodzielnego redagowania pism, interpretacji przepisów określonych w aktach prawnych oraz publicznego przedstawiania informacji z obszaru realizowanych zadań.Biegła znajomość posługiwania się komputerem w zakresie obsługi pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint). Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.Znajomość: a) Decyzja nr 385/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 17.12.2013 r. w sprawie wprowadzenia do użytku Instrukcji o zasadach pracy biurowej w resorcie obrony narodowej (Dz. U. MON z 2013 r. poz. 338 z późn. zm.);b) Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz.U. Nr 75 poz. 690 z późn.zm.).

Miejsce pracy:

Grupa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 070 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu