Praca: Samodzielny serwisant urządzań klimatyzacyjnych i chłodniczych

Ogłoszenie numer: 4186263, z dnia 2021-02-09

Firma Climatech rozpoczęła działalność w 2007 roku, a obecną siedzibą firmy są podwarszawskie Łomianki. Od przeszło czternastu lat działamy na rynku klimatyzacji i dzięki codziennej praktyce, wypracowaliśmy najlepsze rozwiązania. Zajmujemy się, montażem, serwisem i dagnostykąrządzń klimatyzacyjnych i  chłodnicznych. Każdy sprzedawany przez nas produkt i wykonan usługa jest wysokiej jakości, aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta.

Samodzielny serwisant urządzań klimatyzacyjnych i chłodniczych

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Siedziba firmy: Łomianki

Zadania:

  • serwis, konserwacja i diagnostyka urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych w Warszawie i najbliższej okolicy,
  • samodzielne stanowisko,
  • praca od poniedziałku do piątku.

Wymagania

  • aktywne prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenie średnie techniczne,
  • preferowane osoby z wykształceniem elektrycznym lub chłodniczym,
  • uprawnienia elektryczne i F-Gaz będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • rozliczenia godzinowe lub od wykonanej pracy,
  • szkolenia branżowe,
  • pracę w młodym dynamicznym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość otrzymania auta służbowego,
  • dla osób spoza Łomianek lub okolic możliwość zakwaterowania.

Wynagrodzenie

Od 4000 PLN