Praca: Samodzielny/a księgowy/a r28/0046-28/21

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Samodzielny/a księgowy/a r28/0046-28/21
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/21/0046
OBOWIĄZKI:
- Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem merytorycznym i rachunkowym;- Ewidencja i ksiegowanie dokumentów finansowo-księgowych: kosztowych, przychodowych, magazynowych, wyciągów bankowych, raportów kasowych;- Przygotowanie deklaracji JPK, VATUE, CIT;- Przygotowanie PIT-11 i PIT 4R;- Analiza kont rozrachunkowych z dostawcami i odbiorcami;- Uzgodnienia miesięczne i roczne sald kont księgowych;- Przygotowywanie raportów do zamknięcia miesiąca / kwartału: wnioski urlopowe, listy obecności, pilnowanie terminów płatności po stronie klientów, korekt, faktur zaliczkowych;- Współpraca z instytucjami zewnętrznymi: NBP, GUS;- Raportowanie w ramach powierzonych obowiązków;- Dodatkowe zadania zlecone przez przełożonego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 6)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: francuski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice
Uprawnienia: certyfikat "samodzielny księgowy"

Wymagania inne:

wykszt. wyższe, doświadczenie 6 lat, certyfikat "samodzielny księgowy", umiejętność obsługi komputera i programu excel dla księgowych, znajomość angielskiego lub francuskiego na poziomie średnio zaawansowanym

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku