Praca: Sekretarka (nr 0852)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Sekretarka (nr 0852)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0852
OBOWIĄZKI:

przyjmowanie interesantów oraz udzielanie im ogólnych informacji, przedkładanie pism i korespondencji do aprobaty kierownictwa;przygotowywanie korespondencji do wysyłki; maszynopisanie, obsługa komputera i posługiwanie się różnymi edytorami tekstu; odbiór poczty elektronicznej; obsługa kserokopiarki; prowadzenie grafiku konferencji i spotkań kierownictwa.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Sekretarka (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Maszynopisanie
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy