Praca: Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Sekretarka
Miejsce pracy: Aleksandrów Kujawski
Numer: StPr/24/0612
OBOWIĄZKI:
Sekretarka/sekretarz będzie wykonywać prace biurowe związane z obsługą sekretariatu, łączenie rozmów telefonicznych, prowadzenie kalendarza wokand i innych czynności prokuratorskich. Przepisywanie pism zleconych przez opiekuna stażu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Aleksandrów Kujawski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim