Praca: Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Sekretarka
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/21/0796
OBOWIĄZKI:
pisanie na komputerze- pisanie pod dyktandoukładanie poczty sądowej - zapoznanie się z korespondencją sądowązszywanie akt sądowych - poznanie zasad łączenia aktprzygotowanie akt do wokandy - poznanie biurowości sądowejwysyłanie wezwań - redagowanie pismsporządzanie kopi i odpisów akt sądowychukładanie akt w archiwum - poznanie zasad archiwizacji akt
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Świecie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu