Praca: Sekretarka


Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Sekretarka
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/23/0191
OBOWIĄZKI:
zgodny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie średnie/ wyższe, biegła obsługa komputera, minimum pół roku doświadczenia pracy w kancelarii prawnej, znajomość języka angielskiego, mile widziane prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy:

Grudziądz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pomocnik sekretarza sądowego

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Aleksandrów Kujawski Dodane: wczoraj
    • Podstawowe czynności biurowe w sekretariatach sądowych, obsługa urządzeń biurowych (ksero, fax), ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej, pomoc w układaniu i...

  • Zobacz więcej
  • Sekretarka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Tuchola Dodane: 2023-02-01
    • prace biurowe, przyjmowanie uczniów, przygotowanie i wydawanie legitymacji, sporządzenie dyplomów, duplikatów i odpisów starych świadectw oraz prowadzenie dokumentacji uczniów....

  • Zobacz więcej
  • Sekretarka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Służewo Dodane: 2023-01-27
    • Obsługa sekretariatu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

  • Zobacz więcej