Praca: Sekretarka(nr 3657)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Sekretarka(nr 3657)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/3657
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie sekretariatu szkoły: obsługa interesantów, obsługa urządzeń biurowych, redagowanie pism, organizacja zapisów uczniów, prowadzenie dokumentacji uczniów w formie papierowej oraz elektronicznej, przyjmowanie wpłat gotówkowych (opłata za czesne), wystawianie faktur, obsługa poczty elektronicznej, współpraca z nauczycielami. wykonywanie dodatkowych zadań o charakterze administracyjnym powierzonych przez pracodawcę
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe, doświadczenie na stanowisku sekretarki, biegła obsługa programów ( pakiet Microsoft Office, Vulcan-Sekretariat, E-Dziennik), umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność, rzetelność

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy