Praca: Sekretarka/pomoc kadrowa

Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Sekretarka/pomoc kadrowa
Miejsce pracy: Gostycyn
Numer: StPr/21/0640
OBOWIĄZKI:

bieżąca obsługa sekretariatu firmy zarządzanie korespondencja przychodzącą i wychodzącą koordynacja obiegu dokumentów odbieranie telefonów aktualizowanie stron internetowych pomoc kadrowa

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

mile widziana zanajomośc języka angielskiego i niemieckiego oraz zaangażowanie i energia do pracy

Miejsce pracy:

Gostycyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi