Praca: Sekretarka/sekretarz

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Sekretarka/sekretarz
Miejsce pracy: Szubin
Numer: StPr/21/0173
OBOWIĄZKI:
przepisywanie pism na komputerze, sporządzanie zawiadomień, rozpisywanie terminów rozpraw i posiedzeń, ekspedycja korespondencji, obsługa urządzeń biurowych typu kserokopiarki, faksy, skanery, drukarki, skanowanie lub kopiowanie dokumentów, sporządzanie spisów dokumentacji nie archiwalnejOferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera z elementami internetu

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Szubin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią