Praca: Sekretarz sądowy

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Sekretarz sądowy
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/24/0095
OBOWIĄZKI:
Sporżadzanie prostych pism. Obsługa telefonu, faxu, maila, skanera. Kserowanie dokumentacji oraz akt. Numeracja akt prokuratorskich. Sporządzanie przeglądu akt. Układanie prostej korespondencji pod nadzorem. Porządkowanie, układanie akładanie akt zakończonych spraw oraz ich szycie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE
Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Świecie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu