Praca: Sekretarz


Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Sekretarz
Miejsce pracy: Nakło nad Notecią
Numer: StPr/24/0139
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prostych prac administracyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nakło nad Notecią


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Sekretarka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Wąbrzeźno Dodane: 2024-02-22
    • Zgodny z proagamem stażu. Wymagania inne:

  • Zobacz więcej
  • Sekretarka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Żnin Dodane: 2024-02-21
    • Zgodnie z programem stażu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

  • Zobacz więcej
  • Sekretarka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Żnin Dodane: 2024-02-19
    • Zgodnie z programem stażu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera (pakiet Office) Uprawnienia: komunikatywność...

  • Zobacz więcej