Praca: Serwisant instalacji elektrycznej(nr 3799)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Serwisant instalacji elektrycznej(nr 3799)
Miejsce pracy: Osielsko
Numer: StPr/21/3799
OBOWIĄZKI:
- serwis urządzeń, - kontrola okresowa urządzęń wraz z pomiarami instalacji elektrycznej w tym instalacji niskoprądowych,- usuwanie usterek i awarii,- praca na miejscu i w delegacji,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe, techniczne (kierunek elektryczny), znajomość j. obcego będzie dodatkowym atutem, znajomość obsługi komputera (MS Office, Outlook), uprawnienia SEP do 1V, umiejętność czytania dokumentacji technicznej branży elektryczne, prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych

Miejsce pracy:

Osielsko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy