Praca: Serwisant/ monter r34/2635-1299/20

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Serwisant/ monter r34/2635-1299/20
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/20/2641
OBOWIĄZKI:
Serwis / montaż urządzeń wentylacji i klimatyzacji na terenie obiektów biurowych, magazynowych, przemysłowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter / konserwator instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania inne:

wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie (preferowany kierunek: automatyk, elektryk lub pokrewne), doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku, sumienność, dobra organizacja pracy, mile widziane prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku