Praca: Serwisant rowerowy

Ogłoszenie numer: 4172311, z dnia 2021-02-05

Dadelo S.A to właściciel dwóch sklepów internetowych w Polsce: CentrumRowerowe.pl oraz Dadelo.pl. Powstaliśmy w 2005 roku i od tamtej pory ciągle się rozwijamy, nieustannie wprowadzając nowoczesne rozwiązania. Aspirując do pozycji lidera, podążamy za najnowszymi trendami, zarówno w branży rowerowej jak również e-commerce.

Serwisant rowerowy

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Regulacje rowerów przed wysyłką do Klientów;
  • Drobne prace serwisowe;
  • Kompletacje zamówień oraz ich pakowanie;
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy;
  • Realizacja innych zadań magazynowych.

Wymagania

Od Kandydata oczekujemy:

  • Wiedzy z branży rowerowej;
  • Poprawnego nazewnictwa części rowerowych;
  • Znajomości regulacji przerzutek oraz hamulców;
  • Mile widziana umiejętność odpowietrzania hamulców hydraulicznych;
  • Gotowość do pracy fizycznej w systemie zmianowym (marzec – czerwiec);
  • Odpowiedzialność, rzetelność i efektywność w działaniu;
  • Dbania o bezpieczne środowisko pracy;
  • Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

Dlaczego warto do nas dołączyć:

  • Będziesz należeć do grupy OPONEO.PL podbijającej europejskie i światowe rynki motoryzacyjne i rowerowe;
  • Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Dajemy możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy;
  • Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i idee;
  • Będziesz pracować w nowoczesnej infrastrukturze magazynowej;
  • Zapewniamy dodatki w postaci systemu premiowego oraz zniżek na artykuły dostępne w sklepie.