Praca: Serwisant sprzętu komputerowego

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Serwisant sprzętu komputerowego
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/1184
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie zleceń polagających na:1) wymiana podzespołów komputerowych;2) instalowanie systemu operacyjnego;3) komfiguracja sieci LAN;4) instalacja urządzeń peryferyjnych.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Fordon-2.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

podstawy znajomości sieci LAN; bardzo dobra znajomość budowy komputera; komunikatywna znajomość j. angielskiego; prawo jazdy kat. B - po zakończeniu stażu

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy