Praca: Ślusarz elektryk (nr 0348)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Ślusarz elektryk (nr 0348)
Miejsce pracy: Solec Kujawski
Numer: StPr/21/0348
OBOWIĄZKI:
Obowiązki:- wykonywanie prostych instalacji 12V, 230V - znajomość instalacji samochodowych . - prace ślusarskie i monterskieOferujemy:- atrakcyjne wynagrodzenie - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji w branży - niezbędne narzędzia pracy - możliwość rozwoju dzięki pracy z kreatywnym, otwartym, dynamicznym zespołem - dużą samodzielność w realizacji zadań - praca w międzynarodowym środowisku - brak korporacyjnych procedur - praca stacjonarna Solec Kujawski
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania:- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - zdolności manualne - samodzielność w wykonywaniu obowiązków

Miejsce pracy:

Solec Kujawski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy