Praca: Ślusarz-monter


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Ślusarz-monter
Miejsce pracy: Drzycim
Numer: StPr/24/0311
OBOWIĄZKI:
Prace ślusarsko-montażowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Drzycim


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Ślusarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Świecie Dodane: 2024-04-24
    • prace przy montażu konstrukcji stalowych, wiercenie, szlifowanie, cięcie Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

  • Zobacz więcej
  • Ślusarz-szlifierz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Kcynia Dodane: 2024-04-09
    • - Tworzenie różnego rodzaju wyrobów np. bram, regałów, konstrukcji stalowych,- przygotowanie procesu obróbki metali,- odczytywanie rysunków technicznych,- szlifowanie,- wiercenie...

  • Zobacz więcej