Praca: Ślusarz / monter

Ogłoszenie numer: 4717404, z dnia 2021-05-31

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376.Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

Ślusarz / monter

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Nr Ref.: Ś/M/05/21/Byd

Opis stanowiska

  • przygotowanie detali do produkcji,
  • cięcie , szlifowanie, wiercenie stali,
  • montaż elementów.

Wymagania

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • pracę w systemie 2 zmianowym,
  • stabilne zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
  • umowę o pracę,
  • miejsce pracy- okolice Szubina.