Praca: Ślusarz-spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Ślusarz-spawacz
Miejsce pracy: Świerkocin
Numer: StPr/21/1567
OBOWIĄZKI:
spawanie, docinanie elementów, umiejętność posługiwania się szlifierką i spawarką.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą elektryczną

Wymagania inne:

umiejętność spawania: spawanie, docinanie elementów, umiejętność posługiwania się szlifierką i spawarką, uprawnienia spawacza, mile widziane prawo jazdy kat.B, umowa o pracę na i zmianę, wynagr. 3200zł/ m-c+premia.

Miejsce pracy:

Świerkocin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu