Praca: Ślusarz


Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie
Ślusarz
Miejsce pracy: Małe Czyste
Numer: StPr/20/0569
OBOWIĄZKI:
budowa i konserwacja prostych konstrukcji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego

Miejsce pracy:

Małe Czyste


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Ślusarz

  • Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ostaszewo Dodane: dzisiaj
    • Opis stanowiska: kontrola stanu narzędzi tłoczących, ich konserwacja oraz usuwanie nieprawidłowości i awarii związanych z działaniem narzędzi tłoczących, zapewnienie...

  • Zobacz więcej
  • Ślusarz - Monter Konstrukcji Stalowych

  • JotKa Rekrutacja Joanna Krzysztoszek Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2020-10-20
    • Prace montażowe na budowach w branży metalurgicznej (wewnątrz/na zewnątrz), Prace na wysokości z rysunkiem technicznym i planami. Miejsce pracy: Niemcy Doświadczenie w pracach...

  • Zobacz więcej
  • Ślusarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń Dodane: 2020-10-16
    • Prace ślusarskie oraz mątowanie urządzeńWymagania inne: umiejetność czytania rysunku technicznego

  • Zobacz więcej