Praca: Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Ślusarz
Miejsce pracy: Ciechocin
Numer: StPr/20/0488
OBOWIĄZKI:

Ślusarz

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak

Miejsce pracy:

Ciechocin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Zobacz podobne oferty

  • Ślusarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Goryszewo Dodane: dzisiaj
    • prace ślusarskie z wykorzystaniem maszyn i narzedzi

  • Zobacz więcej
  • Ślusarz

  • R+S solutions Holding AG Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Prace mechaniczne w przemyśle i montażu, ogólne prace ślusarskie jak i obróbka metali. Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny; Doświadczenie min 2...

  • Ślusarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Jerzmionki Dodane: wczoraj
    • ślusarz