Praca: Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Ślusarz
Miejsce pracy: Jerzmionki
Numer: StPr/20/0666
OBOWIĄZKI:
ślusarz
Miejsce pracy:

Jerzmionki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik warsztatu/ ślusarz(nr 3423)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2020-11-25
    • wykonywanie różnorodnych prac ślusarskich oraz prefabrykatów i wyrobów, naprawa narzędzi, sprzętu i urządzeń, naprawa sieci i instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz gazowych na...

  • Zobacz więcej
  • Ślusarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Wrzeszewo Dodane: 2020-11-25
    • Prace związane z obróbką metali.Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: Pracodawca nie wymaga wykształcenia względem kandydata,...

  • Ślusarz-monter(nr 3416)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2020-11-24
    • -wynagrodzenie 15-20 zł / godz. nettoWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: umiejętność obsługi wiertarki stołowej