Praca: Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Ślusarz
Miejsce pracy: Sępólno Krajeńskie
Numer: StPr/20/0673
OBOWIĄZKI:
- szlifowanie elementów- wiercenie- wybijanie otworów
Miejsce pracy:

Sępólno Krajeńskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

Zobacz podobne oferty

  • Ślusarz

  • R+S solutions Holding AG Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: dzisiaj
    • Prace mechaniczne w przemyśle i montażu, ogólne prace ślusarskie jak i obróbka metali. Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny; Doświadczenie min 2...

  • Zobacz więcej
  • Ślusarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Jerzmionki Dodane: dzisiaj
    • ślusarz

  • Ślusarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Frydrychowo Dodane: dzisiaj
    • ślusarzWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: doświadczenie