Praca: Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Ślusarz
Miejsce pracy: Serock
Numer: StPr/22/1110
OBOWIĄZKI:
naprawa urządzeń ubojni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Uprawnienia: kurs ślusarz

Miejsce pracy:

Serock

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Zobacz podobne oferty

  • Ślusarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Żnin Dodane: 2023-02-01
    • Ręczno-maszynowa obróbka metali, budowa prostych konstrukcji, konserwacja i naprawa prostych mechanizmów, prace wykonywane za pomocą narzędzi ręcznych i elektronarzędzi Wymagania...

  • Zobacz więcej
  • Ślusarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Cetki Dodane: 2023-02-01
    • wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: prawo jazdy kat B

  • Ślusarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Serock Dodane: 2023-02-01
    • naprawa urządzeń ubojni. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Uprawnienia: kurs ślusarz