Praca: Ślusarz


Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Ślusarz
Miejsce pracy: Szubin-Wieś
Numer: StPr/21/0137
OBOWIĄZKI:
prace ogólnoślusarskie, obróbka elementów metalowych, szlifowanie powierzchni
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Ślusarz*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Szubin-Wieś


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią



Zobacz podobne oferty

  • Technik handlowiec - hurtownia chłodnicza(nr 0592)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • Zakres obowiązków:- Współpraca z klientami hurtowymi- Pozyskiwanie nowych klientów- Wyceny, wystawianie faktur- Realizacja celów sprzedażowychWymagania:- Łatwość w...

  • Zobacz więcej
  • Magazynier / kierowca kat. b(nr 0594)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • - Przyjmowanie dostaw, - wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją magazynową,- przygotowywanie paczek na wysyłkę.- rozwożenie towaru do sklepów (Fiat Ducato, kat. B).Rodzaj...

  • Zobacz więcej