Praca: Ślusarz/spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Ślusarz/spawacz
Miejsce pracy: Ostrowite
Numer: StPr/24/0380
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac ślusarskich gięcie-cięcie-wiercenie) realizacja zleceń produkcyjnychspawacz-spawanie kontrukcji stalowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MAG
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG

Wymagania inne:

czytanie rysunku technicznego-niezbędne

Miejsce pracy:

Ostrowite

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 5 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu