Praca: Sortowacz odpadów komunalnych

Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Sortowacz odpadów komunalnych
Miejsce pracy: Tuchola
Numer: StPr/23/0027
OBOWIĄZKI:
sortowanie odpadów komunalnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Tuchola

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Zobacz podobne oferty

  • Robotnik gospodarczy

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Wielka Nieszawka Dodane: wczoraj
    • zg Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

  • Zobacz więcej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Janowiec Wielkopolski Dodane: 2023-01-28
    • prace porządkowe, pielęgnacja trawników, wykonywanie czynności polegających na załadunku i rozładunku towarów, prace magazynowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...