Praca: Sortowacz surowców wtórnych

Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie
Sortowacz surowców wtórnych
Miejsce pracy: Orzechówko
Numer: StPr/21/0311
OBOWIĄZKI:
sortowacz tworzyw sztucznych
Miejsce pracy:

Orzechówko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Zobacz podobne oferty

  • Kierowca kat. c + e

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: wczoraj
    • Przewóz rzeczy na terenie kraju. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E Wymagania inne: Pracodawca nie wymaga...

  • Zobacz więcej
  • Magazynier z uprawnieniami, magazynier-kierowca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Szubin Dodane: wczoraj
    • Magazynier-obsługa wózka widłowego, mile widziane doświadczenie, obsługa komputera; magazynier-kierowca prawo jazdy kat.B; praca na dwie zmiany 8-16 i 12-20 Wymagania konieczne:...

  • Magazynier, magazynier-kierowca

    • Magazynier, mile widziane doświadczenie, obsługa komputera; magazynier-kierowca prawo jazdy kat.B; praca na dwie zmiany 8-16 i 12-20 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...