Praca: Sortowaczka odzieży używanej


Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Sortowaczka odzieży używanej
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/20/1788
OBOWIĄZKI:
sortowanie odzieży używanej, cięcie elementów odzieży
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

orzeczenie o niepełnosprawności

Miejsce pracy:

Toruń


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia



Zobacz podobne oferty

  • Nauczyciel przedszkola

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Lubcz Dodane: wczoraj
    • realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego,organizacja zajęć Wymagania konieczne: Zawód: Nauczyciel przedszkola Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak...

  • Zobacz więcej
  • Serwisant systemów alarmowych

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • serwis naprawa montaż systemów alarmowych, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej oraz ppoż Wymagania konieczne: Zawód: Pozostali monterzy elektronicy i serwisanci urządzeń...

  • Zobacz więcej
  • Hydraulik (obsługa węzłów cieplnych)

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • obsługa węzłów cieplnych (praca w oparciu o dyżury) Wymagania inne: mile widziane uprawnienia eksploatacyjne

  • Zobacz więcej