Praca: Spawacz 135 / 136

W naszej ponad 20-letniej historii braliśmy udział w wielu inwestycjach na terenie krajów UE.

Nasza działalność obejmuje prace spawalnicze, montażowe, budowlane i pokrewne.

Spawacz 135 / 136
woj. kujawsko-pomorskie
Opis stanowiska:
  • praca w Belgii
  • spawanie dużych i średnich konstrukcji stalowych (mosty, kontenery i inne)
  • praca na hali i w terenie
Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie
  • aktualne certyfikaty spawalnicze
  • czytanie rysunku technicznego
  • możliwe testy spawalnicze u kontrahenta
  • VCA mile widziane
  • język angielski mile widziany
Oferujemy:
  • polska umowa o pracę
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • bezpłatne dojazdy do pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie