Praca: Spawacz 136

W naszej ponad 20-letniej historii braliśmy udział w wielu inwestycjach na terenie krajów UE.

Nasza działalność obejmuje prace spawalnicze, montażowe, budowlane i pokrewne.

Spawacz 136
woj. kujawsko-pomorskie
Opis stanowiska:
  • praca w Belgii
  • spawanie  drutem proszkowym średnich i dużych  konstrukcji stalowych
  • praca na hali
Wymagania:
  • doświadczenie
  • aktualne certyfikaty spawalnicze
  • mile widziane czytanie rysunku technicznego
  • możliwe testy spawalnicze u kontrahenta
  • język angielski mile widziany
Oferujemy:
  • polska umowa o pracę
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • bezpłatne dojazdy do pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca od zaraz