Praca: Spawacz - brygadzista metodą 135, 136, 138 oraz metodą tig 141

Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Spawacz - brygadzista metodą 135, 136, 138 oraz metodą tig 141
Miejsce pracy: Tuchola
Numer: StPr/20/0502
OBOWIĄZKI:
- nadzór nad przygotowaniem i właściwym wykonaniem wyrobów- udział w produkcji konstrukcji stalowych oraz elementów mechanicznych - obsługa sprzętu i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcji zgodnie z posiadanymi uprawnieniami- wykonywanie trwałych łączy na wyrobach, spawanie elementów wg. rysunków technicznych- przygotowanie powierzchni do spawania przez ich cięcie, prostowanie, ukosowanie, zaczyszczanie i szczepienie- sprawdzanie jakości wykonywanego spawu- zapewnienie właściwego przepływu informacji w ramach zespołu oraz współpraca z innymi działami firmGodziny pracy:7-15 14-22
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

- doświadczenie w spawaniu metodą 135/136/138 / metodą TIG 141- znajomość dokumentacji warsztatowej i czytania rysunków technicznych- samodzielność w działaniu- praktyczna umiejętność zarządzania pracownikami

Miejsce pracy:

Tuchola

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 600 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi