Praca: Spawacz-ślusarz (nr 1551)

Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Spawacz-ślusarz (nr 1551)
Miejsce pracy: Marcinkowo
Numer: StPr/21/1551
OBOWIĄZKI:
Praca często w terenie (serwis urządzeń na żwirowniach), praca pod gołym niebem, umiejętność pracy i przebywania w zespole, samodzielne myślenie w pracy, często praca powyżej 3 metrów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą elektryczną
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: analityczne myślenie, sprawność fiz.
Uprawnienia: praca w zespole

Wymagania inne:

praca na wysokościach, praca w delegacjach

Miejsce pracy:

Marcinkowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu