Praca: Spawacz-ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Spawacz-ślusarz
Miejsce pracy: Dragacz
Numer: StPr/21/1383
OBOWIĄZKI:
Spawanie konstrukcji stalowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane doświadczenie w zawodzie, chęci do pracy, stanowisko do przyuczenia, spawanie konstrukcji stalowych, umowa o pracę, praca w pełnym etacie na I zmianę (6-14) na terenie Dragacza, wynagrodzenie brutto od 21 zł/godz.

Miejsce pracy:

Dragacz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 21 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu