Praca: Spawacz / Ślusarz

Firma TNS Sp. z o.o.
zatrudni w zakładzie produkcyjnym TNS Zawadzkie
oraz na kontraktach zagranicznych w Niemczech

osoby na stanowisku:

Spawacz / Ślusarz
Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:
  • spawanie półautomatem - metoda 135 lub 141; wszystkie pozycje;
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność;
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami;
Oferujemy:
  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności i zaangażowania;
  • możliwość rozwoju zawodowego.