Praca: Spawacz TIG / MAG / Elektroda

Ogłoszenie numer: 4483456, z dnia 2021-05-07

Spawacz TIG / MAG / Elektroda

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • spawanie remontowe, warsztatowe, prefabrykacja, spawanie rurociągów

Wymagania

  • umiejętność spawania na szczelność
  • doświadczenie w precyzyjnym spawaniu stali nierdzewnej i czarnej (rury, rentgen)
  • spawanie w różnych pozycjach
  • aktualne uprawnienia spawalnicze potwierdzone certyfikatami
  • znajomość rysunku izometrycznego i technicznego
  • umiejętność pracy w zespole, niezawodność i samodzielność podczas wykonywania prac
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • brak nałogów

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • transport na kontrakt, zakwaterowanie, odzież roboczą
  • warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności zawodowych
  • ciekawą pracę i uczestnictwo w innowacyjnych projektach
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • pracę z doświadczonym zespołem pracowniczym w dużym przekroju wiekowym