Praca: Spawacz


Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Spawacz
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/24/0741
OBOWIĄZKI:
zgodny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w PUP Grudziądz, chęci do pracy, uprawnienia MIG/MAG, praca na I zmianę (7-15)

Miejsce pracy:

Grudziądz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu



Zobacz podobne oferty

  • Spawacz termitowy / Operator zgrzewarki

  • LWZ Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2024-05-20
    • Opis stanowiska: Praca na torach kolejowych i tramwajowych polegająca na spawaniu termitowym oraz zgrzewaniu szyn na terenie całej Polski. Delegacje na terenie całego kraju....

  • Zobacz więcej
  • Spawacz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Sulnowo Dodane: 2024-05-12
    • Spawanie konstrukcji, instalacji przemysłowych, podpór. Przygotowanie materiałów do spawania. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Uprawnienia do...

  • Zobacz więcej