Praca: Spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Spawacz
Miejsce pracy: Suchary
Numer: StPr/21/0618
OBOWIĄZKI:

spawanie, cięcie, montowanie konstrukcji Oferta pracy w ramach refundacji kosztów wyposażenia i doposażenia stanowiska pracy przeznaczona dla osób powyżej 30r. życia, zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Spawacz

Wymagania inne:

spawanie mag, mig

Miejsce pracy:

Suchary

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią