Praca: Spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie
Spawacz
Miejsce pracy: Czystochleb
Numer: StPr/21/0338
OBOWIĄZKI:
Prace spawalnicze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: spawacz

Wymagania inne:

wymagane doświadczenie

Miejsce pracy:

Czystochleb

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Zobacz podobne oferty

  • Spawacz

  • GGT SOLUTIONS S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Miejsce pracy: teren całego kraju Siedziba firmy: Studzienice k. Pszczyny W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy spawaczy do pracy na budowach w technologiach...

  • Zobacz więcej
  • Spawacz - uprawnienia MIG/MAG

  • PS FARM Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-09-23
    • Oferujemy pracę dla Spawacza z doświadczeniem, który będzie pracował wraz z naszą załogą przy spawaniu zbiorników do deszczówki na terenie Francji. Dokładną specyfikację...

  • Spawacz

  • ENERGO-REMONT SP. Z O.O. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-09-23
    • Poszukujemy ludzi do pracy przy montażach maszyn, urządzeń i instalacji przemysłowych. Praca w delegacji na terenie całego kraju i zagranicą. Wymagamy rzetelności, punktualności...