Praca: Spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Spawacz
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/21/2223
OBOWIĄZKI:
zgodny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Zobacz podobne oferty

  • Spawacz / Ślusarz

  • TNS Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-12-05
    • Miejsce pracy: Niemcy Opis stanowiska: spawanie półautomatem - metoda 135 lub 141; wszystkie pozycje; Wymagania: doświadczenie zawodowe; umiejętność pracy w zespole;...

  • Zobacz więcej
  • Spawacz TIG / MAG / Elektroda

  • INDMONT SP. Z O.O. SP.K. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-12-02
    • spawanie remontowe, warsztatowe, prefabrykacja, spawanie rurociągów umiejętność spawania na szczelność doświadczenie w precyzyjnym spawaniu stali nierdzewnej i czarnej (rury,...

  • Spawacz

  • ENERGO-REMONT SP. Z O.O. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-12-02
    • Poszukujemy ludzi do pracy przy montażach maszyn, urządzeń i instalacji przemysłowych. Praca w delegacji na terenie całego kraju i zagranicą. Wymagamy rzetelności, punktualności...