Praca: Spawacz


Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie
Spawacz
Miejsce pracy: Wąbrzeźno
Numer: StPr/21/0540
OBOWIĄZKI:

spawanie konstrukcji

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MAG

Miejsce pracy:

Wąbrzeźno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Spawacz 135/136/138

  • INTER STAL Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • praca w Belgii spawanie dużych i średnich konstrukcji stalowych (mosty, kontenery i inne) praca na hali doświadczenie aktualne certyfikaty spawalnicze język angielski mile widziany

  • Zobacz więcej
  • Spawacz 135/136/138

  • INTER STAL Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • praca w Belgii spawanie dużych i średnich konstrukcji stalowych (mosty, kontenery i inne) praca na hali kilkuletnie doświadczenie aktualne certyfikaty spawalnicze czytanie rysunku...

  • Zobacz więcej
  • Spawacz / Ślusarz

  • TNS Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2022-01-20
    • Miejsce pracy: Niemcy Opis stanowiska: spawanie półautomatem - metoda 135 lub 141; wszystkie pozycje; Wymagania: doświadczenie zawodowe; umiejętność pracy w zespole;...

  • Zobacz więcej