Praca: Spawacz


Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie
Spawacz
Miejsce pracy: Kościelna Wieś
Numer: StPr/22/0845
OBOWIĄZKI:
Montaż i spawanie konstrukcji maszyn, urządzeń i konstrukcji stalowych, wszelkie prace i czynności slusarskie i spawalnicze, obsługa maszyn przemyslowych, elektronarzędzi i narzędzi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Kościelna Wieś


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Spawacz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Kościelna Wieś Dodane: wczoraj
    • Montaż i spawanie konstrukcji maszyn, urządzeń i konstrukcji stalowych, wszelkie prace i czynności slusarskie i spawalnicze, obsługa maszyn przemyslowych, elektronarzędzi i...

  • Zobacz więcej
  • Spawacz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Rudaw Dodane: wczoraj
    • Naprawy w ramach serwisu moblinego maszyn do recyklingu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

  • Zobacz więcej
  • Spawacz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Twarda Góra Dodane: wczoraj
    • prace spawalnicze przy naprawie wagonów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Konieczna umiejętność spawania

  • Zobacz więcej