Praca: Spawacz


Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Spawacz
Miejsce pracy: Rypin
Numer: StPr/20/0841
OBOWIĄZKI:
Spawanie elementów konstrukcyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Spawacz
Wykształcenie: gimnazjalne, brak


Wymagania inne:

Oczekiwania pracodawcy: wykształcenie: do uzgodnienia, doświadczenie zawodowe: mile widziane, uprawnienia spawacza.

Miejsce pracy:

Rypin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

14 - 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie



Zobacz podobne oferty

  • Spawacz

  • ENERGO-REMONT SP. Z O.O. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Poszukujemy ludzi do pracy przy montażach maszyn, urządzeń i instalacji przemysłowych. Praca w delegacji na terenie całego kraju i zagranicą. Wymagamy rzetelności,...

  • Zobacz więcej
  • Spawacz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Wrzeszewo Dodane: 2020-11-25
    • Wykonywanie prac spawalnicznych.Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: Pracodawca nie wymaga wykształcenia względem kandydata, mile...

  • Zobacz więcej
  • Spawacz / Ślusarz

  • TNS Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2020-11-25
    • Miejsce pracy: Niemcy  Opis stanowiska: spawanie półautomatem - metoda 135 lub 141; wszystkie pozycje; Wymagania: doświadczenie zawodowe; umiejętność pracy w zespole;...

  • Zobacz więcej