Praca: Spawacz


Ogłoszenie numer: 3960273, z dnia 2020-11-18

Spawacz

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

 

Opis stanowiska

Poszukujemy ludzi do pracy przy montażach maszyn, urządzeń i instalacji przemysłowych.
Praca w delegacji na terenie całego kraju i zagranicą.

Wymagania

Wymagamy rzetelności, punktualności i chęci do pracy.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • odnawianie uprawnień
  • szkolenia w zawodzie
  • zakwaterowanie i dojazd do pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Spawacz / Ślusarz

  • TNS Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: dzisiaj
    • Miejsce pracy: Niemcy  Opis stanowiska: spawanie półautomatem - metoda 135 lub 141; wszystkie pozycje; Wymagania: doświadczenie zawodowe; umiejętność pracy w zespole;...

  • Zobacz więcej
  • Spawacz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Rypin Dodane: 2020-11-20
    • Spawanie elementów konstrukcyjnych.Wymagania konieczne: Zawód: SpawaczWykształcenie: gimnazjalne, brak Wymagania inne: Oczekiwania pracodawcy: wykształcenie: do uzgodnienia,...

  • Zobacz więcej
  • Spawacz tig lub mig mag - monter

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Rusinowo Dodane: 2020-11-20
    • Spawanie elementów ze stali nierdzewnej i montowanie. Miejsce wykonywanie pracy teren kraju i Europy. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie, koszty podróży, delegacje.Wymagania...

  • Zobacz więcej