Praca: Spawalnik

Amro-Met to rodzinna firma świadcząca usługi w zakresie obróbki mechanicznej CNC, spawaniu konstrukcji stalowych oraz produkcji i montażu maszyn przemysłowych. Produkujemy komponenty do przemysłu maszynowego, kolejowego, rolniczego oraz stoczniowego.

Spawalnik
Miejsce pracy: Szubin
Opis stanowiska
  • Organizacja pracy spawalni zgodnie z harmonogramem produkcji,
  • Kierowanie 8 osobowym zespołem spawaczy,
  • Bieżąca kontrola spoin,
  • Wyceny czasów spawania,
  • Kontrola nad procesem spawania,
  • Nadzór nad stanem techniczny spawarek,
Wymagania
  • Biegła znajomość rysunku technicznego,
  • Uprawnienia VT,
  • Doświadczenie w pracy min 2 lata,
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu spawania,
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi,
  • Odpowiedzialność, samodzielność i kreatywność.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole.