Praca: Specjalista do spraw kluczowych klientów

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Specjalista do spraw kluczowych klientów
Miejsce pracy: Nakło nad Notecią
Numer: StPr/22/0656
OBOWIĄZKI:
pozyskiwanie klientów, utrzymywanie i rozwijanie relacji, budowanie sieci sprzedaży, przygotowywanie ofert kluczowych, wsparcie dla klientów,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

obsługa komputera i sprzętów biurowych

Miejsce pracy:

Nakło nad Notecią

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią