Praca: Specjalista do spraw rekrutacji pracowników

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Specjalista do spraw rekrutacji pracowników
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/20/1513
OBOWIĄZKI:
Czynności związane z planowaniem i realizacją procesów rekrutacji, selekcją kandydatów na różne stanowiska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Język ukraiński na poziomie C1 w celach rekrutacji pracowników ze Wschodu[Umiejętność 1] : Obsługa komputera i urządzeń biurowych, dobra organizacja pracy, samodzielność i łatwość w nawiązaniu kontaktów, skrupulatność, rzetelność[Inne] : Brak doświadczenia

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia