Praca: Specjalista do spraw sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Specjalista do spraw sprzedaży
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/20/0944
OBOWIĄZKI:
(dla osób do 30rż) przygotowanie produktów (tkanin) do sprzedaży i ich wyeksponowanie , pomoc przy wyborze produktów, sprawna realizacja zamówień składanych przez klientów, obsługa kasy fiskalnej, sporządzanie faktur, przyjmowanie i załatwianie lub pośredniczenie w załatwianiureklamacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: kasa fiskalna - obsługa

Wymagania inne:

komunikatywność

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia